آموزش تخصصی مصرف استروئید در بدنسازی - سخنی چند در مورد استروئید ها
 
آموزش تخصصی مصرف استروئید در بدنسازی
 
 
خوش آمدید به کاملترین مرجع آموزش پرورش اندام و بدنسازی
 
دوستان من قبلا شماره خود را در اختیار شما قرار داده بودم تا سوالات خود را مطرح نمایید ولی حالا پشیمان شدم و دلیل آن یک طرح سوال قبل از خواندن مطالب سایت و دوم سوالات چرت مثلا : آیا تزریق ماهی یک عدد ناندرلون ۲۵ به گردن باعث کلفتی گردن میشه ( در ضمن آقا ۳ ماه بود انجام می داد) تا حالا به شاهرگش نزده من موندم و راه اسپرم زدایی چیست آقا هنوز زایی رو با زدایی تفاوتش رو نمیدونه و ... پشیون شدم ... یا بعضی از دوستان هم ۱ ساعت هر روز فک میزدن مشاوره تو تهران ۱۵ دقیقش که اونم دلیل نمیگه فقط میگه اینو بزن حداقل بری پیشه جعفر بازو و ممد کول ۱۰۰ تومنه اینا آدم حرص میدن تازه بد ۱ ساعت یه تشکر خشک و خالی هم نمیکنن و ...

تا از این جماعت پول نگیری قدر آدمو نمیدونن بشکنه دستی که نمک نداره از این به بعد برای تماس با بنده در قسمت نظرات پیغام بزارید و شمارتونو بنویسید و قبل از گذاشتن شماره سوالتنو حتما مطرح کنید من با شما تماس میگرم.

در ضمن یه توصیه دوباره در خرید مکمل ها حتی به پدرتون هم اطمینان نکنید حتی به قهرمانان اونم حتی در سطح آسیا و جهان البته از قهرمانان جهانی بعیده ولی أسیایی ها اونم اونایی که تازه قهرمان شدن بعید نیست اینا فقط پول براشون مهمه و اصل ورزش یعنی سلامتی رو از یاد بردن و فقط می خوان هیکلی و زوری شن اگه به زوره خر از همه زور تره اونم با پول مردم بدبخت .

 

سلام خیلی وقته از اخرین نظرم میگذره که گفته بودم در مورد ستابون واسم مطلب بزار حالا اگه میشه در مورد پریموبلان یه پست تخصصی و توضیحات بیشتر بزار می دونم در موردش مطلب گذاشتی و منم خوندمش ولی دوست دارم بیشتر بدونم در موردش هم قیمتش با چی مصرف بشه بهتر از چه کشور با کدوم مارک بهتر و... ممنون میشم اگه کمکم کنید و ممنون از وبلاگ بسیار عالیت

 

با سلام خدمت دوست عزیز در مورد ستابون براتون مطلب گذاشتم خیلی وقت پیش و امروز هم در مورد پریموبلان برات توضیح می دم :

دوستان مبتدی ابتدا در مقالات قبلی در مورد پریموبلان مطالعه ای فرمایند

این دارو را میتوان جزو معدود داروهایی دانست که برای کبد تقریبا ضرری ندارند البته در دوز معقولانه و شاید وقتی یاد داروهای کم ضرر برای کبد می افتیم ناخداگاه یادی هم از قهرمان قرمز یا همون آندریول می افتیم البته باید گفت که درست است که آندریول برای کبد بی ضرر است ولی مکانیسم جذب آن شاید تعجب آور باشد ولی کبدی نیست بلکه از طریق غدد لنفاوی روده ای است و اصلا به کبد مربوط نمی شود این در حالی است که پریموبلان از راه کبد جذب می شود ولی چون حاوی متیل نیست و از خانواده آلفا ۱۷ ها نیست به کبد فشاری وارد نمی کند و همین عدم افزودن متیل به شاخه های شیمیایی پریموبلان باعث شده که نیمه عمر این دارو کم باشد و  نکته جلب و تاسف برانگیز این  است که ساختمان ۱ الکیلی و استری بتای ۱۷ مو جود در پریموبلان نمی تواند از متابولیزه و تجزیه این دارو توسط کبد کمک شایان توجهی کند  در نوع خوراکی ولی بهتر است حتما از نوع تزریقی این دارو استفاده کنید و برخلاف اکثر افراد که مشت مشت اکسی و متیل تستسترون و دیانابول می خورند و می گویند که نه آمپول خطر داره من می ترسم عقیم می شم و ...

این دارو مانند : استانازوول میلی برای آروماتیز شدن ندارد و به محصول ثانویه یعنی استروژن تبدیل نمی شود پس هنگام مصرف این دارو خیالتان از عوارض استروژنی راحت باشد و دیگر نیازی به آنتی استروژن ندارید .

دوز مصرف قرص پرموبلان روزانه برای آقایان بین ۷۵ تا ۱۵۰ میلی گرم در روز است البته برای افراد آماتور و بهتر است دوز را با توجه به وزن تقسیم کنید و برای نوع تزریقی ۱۰۰ الی ۲۰۰ میلی گرم در هفته که در حرفه ای ها تا ۶۰۰-۸۰۰ میلی گرم نیز میرسد و به راحتی نیز عوارضش تحمل میشود چون خاصیت آندروژنی پریموبلان تقریبا میشه گفت بسیار پایین است و خاصیت استروژن زایی نیز تقریبا باز صفر .

و این دارو مناسب دوره های خشک کات و  فصول نزدیک مسابقات است .

این دارو با دیانابول و اکسی شدیدا جواب می دهد البته با شلی تاحدی قابل قبول

از این دارو نباید انتظار بنزین سوپر داشت. مانند ناندرلون با پیشرفت کند اما ماندگار

حتما : پس از پایان دوره HCG مصرف شود چون این پریموبلان حتی در دوز درمانی نیز باعث کاش چشمگیر 15 تا 65 درصدی ترشح طبیعی تستسترون می شود چه برسد مگا دوز ورزشی البته پاکسازی مختصر نیاز است .

 

نه تنها این دارو بلکه سعی کنید حتما اگر هر دارویی فرم تزریقی دارد از فرم تزریقی آن استفاده کنید البته در شرایطی ضروری است که از فرم اورال یا خوراکی استفاده کنیم مانند : اگر فرم تزریقی گیر نیاد یا عدم تزریق به هر دلیل مانند : دوره هایی که نیازمند تزریقات مکررند و یا قرار گرفتن در تست دوپینگ ( چون مدت ردیابی داروهای اورال بسیار کمتر از تزریقی است حتی گاهی تا  یک - چهارم به جدول در آرشیو مراجه شود آن و یا :

در زمانی که فرد اکتروموفی برای اولین بار شروع به استفاده از استروئید میکند چون استروئید ها فقط باعث هایپرتروپی یا افزایش حجم عضله می شوند و این افراد دارای سلول ها و تارهای عضلانی اندکی هستند عملا جز ضرر و عوارض چیزی حاصل  شان نمی شود و به همین خاطر  مثلا تجویز دارویی مانند : دیانابول برای اولین دوره جایز می شود ( توجه نری اکسی بخوری ها کسی که اکسی میخوره یا خوله یا جون خودشو از کوچه پیدا کرده )

دیانابول چون داروی خوراکی است و جز خانواده متیل است در کبد متابولیزه شده و به IGF-1 تبدیل می شود و IGF-1 نتنها باعث هایپرتروپی بلکه باعث هایپر پلازی یا افزایش تاره و سلول های عضلانی می شود و شرایط را برای استروئید های دیگر فراهم می کند به این خاصیت سینرژی گویند به این معنا که ترکیب یا استک کردن دو یا چند دارو با هم باعث افزایش اثرات هر یک می شود مثلا ناندرلون دارویی آنابولیک است تا آندروژنتیک  ( آنابولیک ملایم و آندروژنتیک ضعیف )  پس باید دارویی آندروژنتیک نیز این کمبود را جبران کند مثلا : دیانابول

پس هیچ دارویی بر داروی دیگر مقدم نیست !!!

البته در مواردی هم قرص بهتر از نوع تزریق:

 شایان ذکر است که در ایران اگر قرص پریموبلان یا همان نوع اورالشو پیدا کردید حتما شایسته تشویق هستید قرص پریموبلان گران است و در ایران بسیار بسیار کمیاب است که اگر هم پیدا کردید ۸۰٪ تقلبی پس دقت کنید .

و در ضمن نوع تزریقی پریموبلان زمانی خوب است که دوره شما طولانی و حداقل ۸ هفته ای باشد چون پریموبلان مانند : تستسترون انانتات دارای استر طولانی اثر METHENOLONE ENANTHATE  می باشد که حداقل ۲ هفته زمان می برد تا در بدن اثرات آنابولیکی خود را نشان دهد و به اصطلاح آزاد شود حالا اگر دوره شما ۴ هفته ای باشد یعنی درحقیقت ۲ هفته ای است پس حتما پریموبلان تزریقی را در دوره های طولانی و ترکیبی استفاده کنید چون به تنهایی زیاد آن هم برای کسانی که مگا دوز تستسترون میزنند مناسب نیست و در بین ورزشکاران به جوجه استروئید معروف است .

پی اگر حتی یک میلیونم میتوانید قرص پریموبلان را پیدا کنید و دوره کوتاه مدت پریموبلان بروید از فرم قرص استفاده کنید ولی اگر دوره طولانی دارید نوع تزریقی آن را استفاده کنید و اگر قرصش راپیدا کردید و دورتون طولانی بود هم قرص هم آمپول را ترکیب کنید ابتدا قرص تا یک هفته سپس ادامه با آمپول برای جواب گیری سریع تر البته این جواب گیری سریع به درده کسانی می خورد که از زمان بندی مسابقه عقب مانده اند و زمان برایش حکم طلاست.

نکته طلایی :

توجه داشته باشید که ترکیب استرهای کوتاه اثر فن پریپیونات و طولانی اثر مانند : انانتات ترفندی بسیار جالب و حرفه ای است مثلا : اگر شما دوره ناندرلون میرید ابتدا در ۲ هفته اول با دوز نصف نصف ناندرلون فن پریپونات و  ناندرلون دکوانات می توانید اثرات دارو را در همان اویل دوره ببینید چون ناندرلون فن پریپونات در عرض ۱ روز آزاد می شود و اثرات خود را نشان میدهد و به ناندرلون دکوانات فرصت ۲ هفته ای میدهد تا در بدن آزاد شود .

این ترفند همان ترفندی است که در سوستانون از آن استفاده می شود.

شما می توانید حتی در مورد دیانابول هم چنین کاری را انجام دهید ابتدا فرم اورال سپس نوع تزریقی را مصرف کنید البته منظور از ابتدا این است که در هفته اول ترکیب قرص و آمپول و سپس ادامه دوره با آمپول چون فرم تزریقی دیانابول ضرر کمتری دارد.

و حالا دوست عزیز البته توجه داشته باش که پریموبلان خوراکی و تزریقی تفاوت چندانی با  هم ندارند فقط در طول نیمه عمر دارو و  نوع تزریقی به کبد فشاری وارد نمیکند البته مورچه چیه که کله پاچش چی باشه پریموبلان یه جوجه استروئیده و فقط برای دوره های نگهداری و کات اغلب استفاده می شود و در ضمن طول عمر نوع تزریقی این دارو و بلکه تمامی دارو ها بیشتر از نوع خوراکی است چون کبد بیشتر دوز مصرفی خوراکی را متابولیزه می کند و اما

پریموبلان ترک و سوستانون ترک که مدتی بود تولیدش متوقف شده بود دوباره شروع به کار کرده البته کسانی که از نوع جدید این داروها استفاده می کنند می گویند کیفیت سابق را ندارد خدا می داند مجوزش را تمدید کرده و یا مانند : بیانابول فعالیتی آندر گرندی جدیدی آغاز کرده چون اکثر مجوز تولید داروها ۵ سال است و بعد از ۵ سال باطل می شود و در مورد استروئید ها اغلب تمدید نمی شود .

در مورد فارماکولوژی این دارو هم قبلا توضیح داده شده است و فقط توجه داشته باشید این دارو هم مانند : سوستانون مورد علاقه قلابی زنان است قلابی زنان عاشق تولید داروهایی مانند : ناندرلون و دیانابول و ترنبولون و ... هستند .

در مورد نوع تزریقی پریموبلان نوع تقلبی آن کم  بود ولی حالا ... و با این همه دقت لازم در خرید به عمل آید و نوع خوراکی آن در دوزهای ۵ میلی تقریبا سالم هستند ولی قرص های ۵۰ میلی گرمی را هرگز نخرید ۹۹ ٪ تقلبی و در ضمن نوع ۲۵ میلی گرمی نیز تقلبی است در ۹۹٪ موارد

یه نکته : تقلبی زنان علاقه وافر به تولید در دزهای مگا هستند واگر فردا دیدی سوستانون ۲۵۰۰ اومد یا دیانابول ۱۰۰۰ میل تعجب نکن چون محصولات تقلبی ، اکثرا به افراد نا آگاه قالب می شوند و افراد تازه کار از دوز نوشته شده بر روی قوطی به اصطلاح حال کرده و سریع میخرند

و نکته دیگری در خرید داروهای اصل که بسیار مهم است این است که هیچ داروی اصل بدون نام تجاری یا ترید مارک تولید نمی شود مثلا : دیانابول با نام تجاری آلفابول یا آنابول و ... یا اکسی با نام : آناپولون

و ...  اگر دارویی با نام ژنریک دیدید ۱۰۰ ٪ تقلبی شک نکنید : مانند : نام ناندرلون حتی در ایران هم دارو دیگر با نام تجاری تولید می شود مثلا : کلومفین با نام : اوومید ساخت ایرا هورمون و یا ناندرلون با نام : ناندروک ساخت : شرکت کاسپین

توجه داشته باشید فقط در موارد معدودی و در نسخه های قدیمی داروها با نام تجاری بفروش نمی رسند ولی شما حتما دارو را با نام تجاری بخرید .

حتی : سوماتروپین نیز با نام تجاری هست مثلا : نور دی تروپین ساخت دانمارک و یا سامتروپین ساخت ایران -مشهد ( وابسته به آستان قدس رضوی )

نام ژنریك و تجارتی چیست ؟

نام ژنریك دارو همان نام ماده موثره موجود در دارو است - ولی نام تجارتی نامی است كه ممكن است هر كارخانه سازنده ای برای یك دارو یك نام خاص استفاده نماید كه البته در بازار دارویی ایران این نامها حذف شده ولی از ابتدای سال 1380 مجددا این نامها بتدریج در حال وارد شدن به بازار دارویی ایران است -  اگر نام دارو همان نام ژنریك دارو است كه می توانید بدون دغدغه آن را مصرف كنید ولی اگر دارویی با نام تجارتی تهیه نموده اید قبل از مصرف باید حتما مطمئن شوید كه این دقیقا همان داروئی است كه مورد نظر شماست .

و در ضمن دقت کرده باشید شما بلوزی می خرید که رویش نوشته آدیداس آیا آدیداسه البته در ایران  یا کمر میخرید نوشته آدیداس اصلا آدیداس کمر تولید نمیکنه در مورد استروئید ها هم قلابی زنان از نام شرکت های دارو سازی سوء استفاده کرده و اقدام به فریب مشتری می کنند مثلا : امروزه در خارج از ایران یه شرکت آندر گرندی احتمالا یونان و یا ... اطلاعات موسخی وجود ندارد  از اسم شرکت رازک سوء استفاده کرده و اقدام به تولید استروئید های گوناگون از دکا گرفته تا ترنبولون تولید می کند در حالی که اگه به سایت شرکت داروسازی رازک مراجعه کنید نوشته ما هیچ گونه استروئیدی تولید نمی کنیم چه برسه ترنبولون اونم ایران که به زور ناندرلون ۲۵ میزنه که توش ۵/۲ میل هم نیست .

ادامه دارد ...

من همیشه تنها بودم و تنها خواهم مرد ولی حداقل فهمیدم دنیا از

من هرچه قدر هم بزرگ باشم یا بزرگ بیاندیشم مجسمه نخواهد ساخت .

 

 

 |+| نوشته شده در  سه شنبه ۹ اسفند۱۳۹۰ساعت 17:21  توسط علی هاردی  | 
 
  بالا